Gry planszowe to przede wszystkim rozrywka. Jak rozrywka to humor i śmiech. W tym miejscu znajdziecie moje filmy, które są nastawione głównie na generowanie śmiechu. Oznacza to wyśmiewanie różnych zachowań graczy oraz mechanik gier planszowych. 


Masz zły dzień i chcesz się pośmiać, to zapraszam do oglądania :)


Granie w planszówki z Ojcem. Materiał humorystyczny z okazji Dnia Ojca.

Czasami granie z rodzicami może być niemałym wyzwaniem. Z okazji Dnia Ojca zebrałem kilka sytuacji, które mogą Was spotkać przy próbie grania z tatą. No chyba, że to on jest w rodzinie bardziej zapalonym graczem. ;)Jakie zachowania nas denerwują podczas grania w planszówki?

Oglądanie telewizji, jedzenie przy planszówkach, przedłużanie rozgrywki, obrażanie się... to tylko kilka z rzeczy, które potrafią zepsuć każdy wieczór gier. Zobacz co jeszcze przyprawia graczy o białą gorączkę.

Koszmar grania w planszówki z youtuberami i influencerami.

Czy macie już dość ludzi uzależnionych od social mediów. Granie z osobami prowadzącymi swoje kanały może być uciążliwe. Zobacz, z czym się trzeba mierzyć.

Koszmar tłumaczenia zasad planszówek

Jesteś tą osobą, która tłumaczy zawsze zasady? To wiesz, jakie to czasem bywa trudne. Nie chodzi o problem z przedstawieniem reguł gry, ale z osobami mającymi koncentrację komarów. Próby wyjaśnienia gry mogą się zmienić w prawdziwy koszmar.