Kolekcja gier planszowych - encyklopedia planszówek

Moja kolekcja gier planszowych nie należy może do najbardziej imponujących, ale staram się przede wszystkim grać w gry, a nie je zbierać. Nie chcę, żeby tytuły tylko leżały na regałach, ale żeby w miarę możliwości regularnie gościły na stole. W tym miejscu znajdziecie spis tytułów, z jakimi miałem szczęście obcować.

Gry planszowe to niezwykle wciągające hobby, o czym przekonałem się nie tylko na własnej skórze. Odkąd sam zainteresowałem się grami, udało mi się przekonać do nich wielu znajomych. Osoby w moim towarzystwie zaczęły gromadzić gry i tak dookoła buduje się nie jedna kolekcja.

Postanowiłem, że w tym dziale znajdą się alfabetycznie wymienione tytuły zarówno z mojej kolekcji, jak i ze zbiorów znajomych. Nie spiszę tu wszystkich gier bliskich mi osób, ale te o których Wam pisałem lub opowiadałem na kanale YouTube. Pierwsza część to alfabetyczny spis tytułów planszówek znajdujących się w mojej kolekcji lub takich, które kiedyś w niej były. Następnie przedstawię listę ogranych tytułów nie należących do mnie. Dzięki temu spisowi mam nadzieję, że będziecie mogli łatwo znaleźć interesujące Was gry oraz linki do ich opisów. Na podstawie spisu możecie też zadawać mi pytania odnośnie gier planszowych. W ty miejscu dowiecie się na jaki temat mogę Wam udzielić odpowiedzi. Z założenia nie wypowiadam się i nie opisuję rzeczy, których nie znam. Zapraszam więc do wyliczanki planszówek.

Spis alfabetyczny gier planszowych z mojej kolekcji:

0-9:
A:
B:
C:
D:
E:

F:


G:
H:
I:
J:
K:
L:

  • Labirynty: Początek/Minotaur (recenzja)

M:
N:
O:
P:
Q:

R:
S:
T:
U:
W:
V:

Z:

Spis gier z kolekcji moich znajomych:

(Gry planszowe z nie mojej kolekcji, którym poświęciłem wpisy na blogu lub filmy na kanale YT)