Amator Planszówek - współpraca

Podobają Ci się teksty na mojej stronie, a może zainteresowały Cię materiały na kanale YouTube?

Jeżeli tak, to możemy nawiązać współpracę!


Dlaczego warto współpracować z Amatorem Planszówek?


Zacznijmy od tego, że mam na imię Kuba i na co dzień jestem copywriterem. Od 2008 roku pracuję dla różnych portali internetowych, więc mam bogate doświadczenie w tworzeniu treści. Co to oznacza dla Ciebie? Tyle, że mogę stworzyć różnorodne materiały z dużą dbałością o jakość treści oraz jej zgodność z zasadami SEO.  


Współpraca z wydawnictwami: 

Reprezentujesz wydawnictwo zajmujące się grami planszowymi to możemy nawiązać obopólną współpracę. Chciałbyś, aby gry Twojego wydawnictwa zagościły na moim blogu lub kanale? Proszę o kontakt! Z przyjemnością ogram kolejne pozycje i podzielę się ze swoimi czytelnikami moją opinią. Gry testuję z grupą fantastycznych ludzi, mających różne zainteresowania, charaktery i upodobania. Dzięki temu mam możliwość sprawdzenia gier pod różnym kątem. 

Jako copywriter mogę także przygotować inne treści na potrzeby wydawnictw. Co oferuję?

- tworzenie opisów gier
- redagowanie materiałów promocyjnych
- treści na social media
- wszystko, co związane z tekstem ;)


Współpraca ze sklepami:

Prowadzisz sklep z grami planszowymi lub innymi produktami rozrywkowymi? Mogę stworzyć dla Ciebie opisy produktów oraz teksty do promowania firmy w social mediach. Zastanawiasz się po co? Musisz wiedzieć, że sam tytuł gry i krótki opis skopiowany od wydawcy może zaszkodzić Twojemu sklepowi. Dlaczego?

Skromna ilość tekstu lub co gorsza powielanie treści, które funkcjonują już w sieci sprawiają, że strona jest zrzucana niżej w wynikach przeglądarki. Oznacza to, że Twój sklep znajdzie się daleko za konkurencją, która poświęci czas i środki na stworzenie ciekawych opisów gier. Dalsza pozycja w wynikach to mniej klientów, a mniej klientów to mniejsze zarobki. 

Warto inwestować w treść! To ona jest kluczem do sukcesu w sieci! Chcesz podrasować swój sklep? Odezwij się!Współpraca z planszówkowymi zapaleńcami:

Prowadzisz bloga, kanał na YT, albo realizujesz inny projekt planszówkowy? Daj znać, może razem stworzymy coś ciekawego. Crossovery są w końcu całkiem popularne ;)

Zapraszam do kontaktu!email: phukuba.rt@gmail.com
amatorplanszowek@gmail.com
Strona firmowa z portfolio: https://www.jakubkruczekcopywriter.pl/